Колеги

17.08.2011 02:42

Офтальмологічна клініка «АЙЛАЗ» – це спеціалізований центр з корекції зору, відкритий у 2005 році та оснащений найсучаснішим обладнанням для діагностики і лікування. Особливістю центру та, водночас, його сильною стороною є постійне впровадження і розвиток нових технологій, що досі не були представлені в Україні. «АЙЛАЗ» поєднує медицину, науку та технології для підвищення якості життя та лікування.

Компанію «OASYS-S» (Ophthalmic Advanced System – Supply) створено для просування в Україні нових медичних технологій. Компанія не тільки пропонує нові технології, що досі не мають аналогів в Україні, але й забезпечує навчання лікарів, а також офіційну сертифікацію центрів і фахівців для використання запропонованих нових технологій.

http://ophthalmobook.com.ua – інтернет-магазин книг з офтальмології. Перший український спеціалізований інтернет-магазин «Книги з офтальмології», що пропонує величезний вибір практично всієї доступної спеціалізованої літератури з офтальмології. На сайті доступні книги з терапевтичної, хірургічної, дитячої офтальмології, офтальмофармакології, різні атласи, підручники, а також книги з оптики та оптометрії. «Книги з офтальмології»: інтернет-магазин книг з офтальмології, оптики та оптометрії – перший український вузькоспеціалізований сайт.

Коментарі

Завантаження...

 
 
Офтальмологічні події
 
Facebook