Критерії безпечної лазерної корекції після тривалого ...

Автор: Авер'янова Оксана Сергіївна – лікар-офтальмолог вищої категорії, кандидат медичних наук, директорка клініки «АЙЛАЗ», головний редактор журналу «Світ офтальмології», керівник науково-методичного центру рефракційної терапії в країнах СНД, член Європейського товариства катарактальних і рефракційних хірургів, член Всесвітньої асоціації ортокератології, викладач Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, офіційний Консультант Клінічних Досліджень – Clinical Research Consultant від компанії Paragon (США)
Інші публікації цього автора
10.11.2023 10:00

Критерії безпечної лазерної корекції після тривалого застосування ортолінз. Ми щось перебільшуємо?

Критерії безпечної лазерної корекції після тривалого застосування ортолінз

Критерії безпечної лазерної корекції після тривалого застосування ортолінз

Ортокератологічні лінзи застосовуються з 2002 року, коли лінзи Paragon першими в світі отримали дозвіл на застосування під час сну. Сьогодні нічні лінзи популярні в усьому світі не тільки завдяки тому, що це зручна форма корекції, але і внаслідок того, що вони уповільнюють прогресію короткозорості. Саме через це нічні лінзи призначають дітям.

Накопичений достатній досвід, що доводить безпечність застосування ортокератології протягом років. Проведений аналіз доводить, що результати лазерної корекції після багаторічного застосування ортокератологічних лінз мають точно такі ж результати, як і у пацієнтів, які користувалися окулярами.

Коментарі

Завантаження...

 
 
Офтальмологічні події
 
Facebook